Vyberte stránku

Ahoj, jmenuji se Daniela 


… a mám vždycky obrovskou radost, když ženy nacházejí svou hodnotu, posilují zdravou sebedůvěru a žijí naplněný a radostný život, pro který se narodily.

Když se stávají „samy sebou“.

Velmi ráda je ráda provázím na cestě sebeobjevování, posílení vlastní hodnoty a sebedůvěry.

Doposud jsem ženám pomáhala v osobních konzultacích “tváří v tvář” nebo v kurzech osobního rozvoje a sebedůvěry. Teď je tady šance zvýšit si sebedůvěru “on-line”.

 

Proč bych o sobě mohla pochybovat?

Nejsem vůbec dokonalá.

Nemám moc prostorovou představivost, takže třeba i jednoduché šití rovným stehem na šicím stroji je pro mě dost velká výzva.

Nepatřím mezi „barbíny“.

Celý život bojuji s nadváhou. Nahoru. Dolů.

Doma nemám vždy perfektně uklizeno.

Pokud je to možné, vyhýbám se podélnému parkování.

V dětství hluboce otřáslo mou sebedůvěrou, když jsem na vystoupila na pódium při koncertě v hudebce a kvůli sžírající trémě a strachu jsem nevydala ani hlásek. Tak jsem z toho pódia zase sestoupila dolů a chtěla jsem se propadnout do země. (Jinak jsem zpívala celkem dobře). 

Proč o sobě už nepochybuji?

Raduji se ze života a jsem vděčná za každý nový den.

Jsem nadšená ze svého skvělého manžela, ze svých úžasných dětí a jejich partnerek a také z prvního vnoučka Natyho. A také ze spousty vynikajících lidí, které kolem sebe mám.

Naučila jsem se vážit si sama sebe, vím, že mám velkou hodnotu – navzdory všem nedokonalostem.

Stejně tak si vážím druhých lidí a vidím v nich ten potenciál. Každá z vás je nádherná, každý z vás je borec (kdyby tuhle stránku přece jen viděli nějací chlapi)!

Moc dobře vím o svých slabých stránkách, ale svůj život stavím raději na těch silných.

Můj život má vyšší smysl než se jen „hrabat v sobě“ a utápět se v různých formách sebelítosti.

Lidé jsou u nás rádi, i když pořádek není stoprocentní.

Dá se parkovat i příčně.

Naučila jsem se rozlišovat věci na důležité a méně důležité a nedůležité – a podle toho s nimi zacházet.

Vypořádala jsem se vnitřně s některými svými „dětskými traumaty“ (jako na pódiu v základní umělecké škole).

Stále se snažím na sobě pracovat  – někdy se mi chce více, někdy méně.

A mám na to 10 kouzelných vět…

… abych o sobě nepochybovala a ve chvílích, kdy mi sebedůvěra chybí, si ji mohla velmi rychle, do jedné minuty, posílit. Tyto věty určitě pomůžou i Tobě.

E-book o 32 stranách, s checklistem a skutečným příběhem Kateřiny. Naučíš se říkat si krátké akční věty, které Tě vyhecují. Tím zvládneš mnohé stresové a nepříjemné situace.

 

Co na 10 kouzelných vět říkají čtenářky?

Každou z Vašich vět jsem také zkoušela. Musím se pousmát, když si vzpomenu na jednu situaci. Zrovna jsem pročítala Váš e-book, byla jsem u první kouzelné věty a Vy tam píšete, že si máme Vaši větu říct nahlas. Mně se zdálo celkem blbé říct jen tak nahlas a do vzduchu: „Mám obrovskou hodnotu!“, když by mě manžel mohl slyšet a říkat si, co že to říkám. Tak jsem za manželem přišla a tváří v tvář jsem mu řekla: “Mám obrovskou hodnotu!” Manžel se rozesmál a vřele souhlasil. Docela jsme se díky této větě nasmáli. 
Chci se k Vašemu e-booku průběžně navracet a připomínat si jeho obsah. Hodnotím jej jako velmi inspirující. 
A vlastně Vám děkuji, že se něčemu takovému věnujete.
Lenka Höferová

E-book mi udělal radost. PDF jsem si stáhla a přečetla, líbilo se mi to, ty body jsou pravdivé. Je to ale na více přečtení.
Barča Šibinská

I Ty na to máš!

Jsi schopna posílit svoji sebedůvěru v docela krátkém čase. Opravdu. Jsi schopna začít být sama na sebe hrdá, více si sama sebe vážit a neleknout se těch, kteří Ti říkají, co že si to o sobě myslíš.

Ať už si vybereš krátký E-book “10 kouzelných vět” nebo on-line kurz “12 skoků k sebedůvěře”, obojí Ti pomůže posunout se, aby ses STALA sama sebou, abys byla se sebou spokojená, srovnaná a šťastná.

Budu ráda, když mi napíšeš...

12 + 11 =

Vlož svůj e-mail a nastartuj se!

Každý den po 30 dnů Ti to Tvé e-mailové schránky přijde krásně graficky zpracovaný citát, který rozjasní Tvůj den. Někdy povzbudí a namotivuje, někdy přímo "nakopne". Užij si je!

Vše proběhlo v pořádku.